WhatsApp
Yükleniyor...

E-ticaret

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz E-ticaret

E-ticaret

E Ticaret Siteleri
Markaların kendi ürünlerini e-ticaret siteleri ile satması ve kapsamlarını genişletmesi epey avantaj sunar. Paket seçimi yaparak site kullanımı sağlayabilirsiniz.

E Ticaret Nedir?
Bir ürünü internet ortamında bireysel veya kurumsal firma olarak satmak için e ticaret sitesi gerekmektedir. Gerekli vergi ve mağaza, kasa kayıtlarınızı yapınca, e ticaret sitesi açarak ürün satma yetkisi kazanmış olursunuz. Ürünlerin sergilenmesi, alıcı tarafından sepete eklenmesi ve güvenli ödeme ile kargoya verilmesi gibi süreçler e ticaret sitesinde kritik öneme sahiptir. Siteye ürünleri doğru şekilde eklemeniz, kargo sürecini takip etmeniz, ürünleri zamanında paketlemeniz vs. çok önemlidir. E ticaret siteleri kurulurken firmanızın genel hizmet politikasını da yansıtan bir seçim yapılmalıdır. Yani sektör temelinde paket seçimi yapabilirsiniz.

E Ticaret Siteleri Kullanımı Zor Mu?
Kullanım açısından başlangıçta size gerekli yönlendirmeleri Hazır Site Uzmanı ekibi yapacaktır. Site kurulduğu andan itibaren ürünler nasıl eklenir, siparişler nasıl takip edilir bunları kolaylıkla yapacağınız biçimde ayarlamaktayız. Yazılım çalışmalarında zaten genel olarak herkesin kolayca anlayarak kullanacağı bir platform oluşturulmaktadır. E ticaret sitesinin kullanımı esnasında nelere dikkat edilmesi gerektiği, hangi yerden ne gibi işlemler yapıldığına önem vermelisiniz. Ürünlerin sitede güzel görünmesi için temelde düzgün bir ürün görselinizin olması gerekir. Bunun için da temiz bir zeminde fotoğraf çekimi yapmalısınız. Lekesiz görüntü ve doğru fiyatlandırma ile e ticaret sitenizin başarısı artacaktır.

E Ticaret Sitesini Öne Çıkarmak İçin Yapılması Gerekenler
Google üzerinde e-ticaret siteleri öne çıkarılabilir. Bu işlem için farklı teknikler bulunmaktadır. Öncelikle ürün bilgilerini, açıklamasını etiket bölümlerini doğru şekilde doldurmuş olmalısınız. Ürünlerin açık ifadelerle ve baş harfleri büyük olacak şekilde yazılması gerekir. Ürün açıklamalarında anahtar kelimeler en sık kullanılan kelimelerden seçilmelidir. Etiketler de aynı şekilde çok kullanılan ana odaktaki kelimelerden oluşmalıdır.Google Adwords kullanımı, e ticaret sitenizin ön sırada çıkmasında büyük bir etkiye sahiptir. Google, özellikle reklam için para ödeyen müşterilerine öncelik tanımakta olduğundan faydalı bir çalışma yapmış olursunuz. Üstelik günlük kendiniz belirlediğiniz bir miktarla beraber reklamınızı yapmış olursunuz.

Whatsapp