WhatsApp
Yükleniyor...

Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

Web Tasarım

1-Tasarıma ve Kurguya Bağlı Arayüz Analizi
Tasarım üretirken kullandığımızkurgudan detayları alarak kullanıcı etkileşiminedönüştürme aşamasında kullanacağımızteknolojileri seçiyoruz ve kısa bir araştırma ileweb tasarım ve geliştirme sürecine başlıyoruz.

2-Tasarımı Koda Döküm Süreci
Seçmiş olduğumuz teknolojileri kullanıp, W3C standartlarını da gözeterek tasarımdagördüğünüz bütün detayları arayüze aktarmayabaşlıyoruz. Tasarımı yapılırken hissedilen enerjiyigerçek görünümde de sunabilmek adına ekip içiciddi bir iletişim trafiği yaşıyoruz. Tamam, oldubu dediğimizde de bu arayüzü size gerçek birweb ortamında yeniden tasarlayarak sunuyoruz.

3-Ekran Testleri ve Deneyim Geliştirme Süreci
Size sunulduktan sonra projenizi mobil öncelikliolarak birçok ekran çözünürlüğünde testediyoruz ve çoklu ekran uyumluluğuna göregeliştiriyoruz.
Projenizi gerçek bir kullanıcınız gibideneyerek yorumlar yapıyoruz ve bu yorumlar iledaha iyi yapabileceğimiz bölümleri belirleyipyeniden düzenliyoruz.
Arayüz geliştirme sürecibiten projenizi arkayüz geliştirmesi için yazılımbirimimize gönderiyoruz.

4-Entegrasyon Analiz Testi
Web tasarım anlayışımızla beraber yıllardır geliştirmeye devam ettiğimiz içerikyönetim sistemimiz,
namıdiğer hazirsiteuzmani İçerik yönetim Sistemi ile projenizin entegrasyonu içingereken incelemeleri yapıyoruz ve modüler yapıayarlamalarını tamamlayarak entegrasyonagirişiyoruz.

5-Entegrasyon Tamamlama ve Test Aşaması
Güvenlik, performans ve optimizasyonmaddelerini göz önüne alarak entegrasyonutamamlıyoruz.
Bu işlem sonucunda projeniz biryönetim paneli ile yönetilebilir ve kullanıcılarınıztarafından kullanılabilir hale geliyor.
Entegrasyonsonucunda projenizin arayüzünü W3C validasyontestlerinden geçiriyoruz ve test ederken konsolhatalarını tamamen bitirene kadar geliştirme-testsürecine devam ediyoruz.


6-Yönetim Paneli ve Son Durum
Yayın öncesi projenizi tekrar deneyimlemeniz veyönetim paneli kullanımı için ofisimizdeağırlıyoruz.
Varsa son istek ve taleplerinizi alıyoruzve yayın süreci ile ilgili bazı teknik bilgileri veriyoruz.

7-Sektöre Özel İçerik Girişleri
Siz yayın öncesi içerik girişlerine devam ederken biz bu esnada sitenizitest edip notlar tutuyoruz ve karşılaştığımız sorun olursa bunları hizlica yapıyoruz.
İçerikler tamamlanınca bizim dedüzeltmelerimiz tamamsa yayına alıyoruz.

8-Web Site Yayın Süreci
Projenizi bağlı olacağı alan adının gideceği adres olan barındırmaalanına taşıyoruz ve gerekli arama motorları bildirimlerini yaparakyayınlanma sürecini başlatıyoruz. Ekip olarak en başında kağıt üstündeçizilen projenizin gerçeğe dönüştürülmesinin verdiği mutlulukla birsonraki maceramıza hazırlanıyoruz…

9-Taleplerinizin Değerlendirilmesi ve Çözümü
Projeniz yayında iken fark ettiğimiz bazı sorunları gidermeye, projenizisürekli izlemeye devam ediyoruz.
Bu süreçte sizden gelen talepleri değerlendirip gerekli çalışmaları yapıyoruz.

10-Satış Sonrası Destek Sağlama
Talepleriniz ya da sonradan oluşan ihtiyaçlarınıza yönelik ekgeliştirmeler ile projenizi daha iyiye taşımaya devam ediyoruz.
Projeniz bir canlı gibi yayın sürecine devam edeceğinden ötürümodernizasyon, test ve kontrollere devam ediyoruz.

Whatsapp