WhatsApp
Yükleniyor...

Marka Tescil ve Patent Hizmetleri

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Marka ve Patent Marka Tescil ve Patent Hizmetleri

Marka Tescil ve Patent Hizmetleri

Profesyonel Marka Tescil ve Patent Hizmetleri

Rekabet seviyesinin oldukça arttığı günümüzde marka tescili ve patent işlemlerinin öneminin oldukça fazla arttığı görülüyor.

Marka tescil hizmeti sunan firmamız sorunsuz, hızlı ve yasal mevzuatlara tam uygunluk içeren bir başvuru için sizlere profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu profesyonel marka tescil ve patent başvuru hizmeti sayesinde marka değerinin ve ortaya konan yenilikleri korunmasını sağlıyoruz. Marka tescili ve patent başvurusu yapılmadığı takdirde markalar ve buluşlar yasalar önünde tamamen korumasız kalıyor. İnsanlar sizden izin almadan ve herhangi bir bedel ödemeden marka isminizi ve buluşlarınızı kullanabiliyor. Sizlerin çok büyük maliyetlere katlanarak oluşturduğunuz marka değeriniz ve buluşlarınız başkaları tarafından hiçbir emek ya da çaba sarf edilmeden ve bedel ödenmeden kullanılmış oluyor.

Firmamız Türkiye’nin neresinde olursanız olun internet sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçerek marka ve patent tescil için tüm yasal mevzuatlara uygun, hızlı ve sorunsuz bir başvuru sürecini başlatmış oluyoruz. Marka tescili süreci oldukça teknik ve detaylı bir şekilde gerçekleşiyor. Firmamız bu doğrultuda sahip olduğumuz tecrübe, donanım ve uzman personel kadromuza yasalarla tam uyumlu bir marka hizmeti sağlıyoruz. Marka tescili süreci oldukça uzun bir süreç olup başvuru sürecinde yapılacak küçük eksiklikler ya da hatalar bile sürecin çok daha uzamasına ve bu zaman zarfından markanızın yasal olarak korumasız olmasına neden oluyor. Firmamızın bünyesinde hizmet sunan personellerimizin tamamı marka tescili ve patent alma konusunda son derece donanımlı olup yasal prosedürlere tam uygun bir şekilde sorunsuz ve hızlı bir marka tescili ve marka patent tescili işlemlerini sunuyoruz.

Profesyonel Marka Tescilli

Marka tescili hizmeti markaların koruma altına alınması anlamında son derece önemlidir. Çünkü markanın itibarı ve prestiji bu marka tescili ile sağlanabiliyor. Bu sayede markanızın sizin resmi izinsiz olmadan başka bir yerde kullanılamıyor. Özellikle ülkemizde birçok kişi ya da firma herhangi bir resmi izin almadan ve bedel ödemeden markaları kullanmayı deniyor. Marka tescili yaptırılması halinde bu kullanım engelleniyor hem de kullanan kişiler çok büyük oranda para ve hapis cezası alabiliyor. Marka tescili süreci uzun ve yasal mevzuata uygunluk gerektiren detaylı bir süreç olduğundan dolayı başvuru sürecinde ve sonrasında hata ve eksikliğe izin verilmemesi gerekiyor. Firmamız tarafından yasal mevzuata uygun marka tescil hazırlıkları, belgelerin toplanması ve sürecin takibi son derece profesyonel bir şekilde yürütüyoruz.

Marka tescili aşamalarında yaşanan sorunlardan dolayı ortaya çıkan gecikmeler markaların değer ve itibar kaybetmesine neden olabiliyor. Ayrıca markalar büyük bir maddi kayıp yaşama riski ile de karşı karşıya geliyor. Ülkemizde marka tescili süreci sorunsuz ve yasal mevzuata tam uygun olarak yapıldığında 1 yıl sürede gerçekleşiyor. Başvuru sürecinde eksik ya da yanlışlıklar sebebiyle bu 1 yıl çok daha uzayabilir ve markanız kötü niyetli kişiler karşısında savunmasız kalabiliyor. Profesyonel marka tescil hizmetimiz kapsamında eksiksiz ve tam zamanlı danışmanlık ve yönlendirme hizmetimiz sayesinde başvuru sürecinde kesinlikle bir eksik ya da hatayla karşılaşılmıyor.

Yasalara Uygun Marka Tescil Aşamaları

Marka tescil başvuru sürecinde en önemli husus mevzuatlara tam uygun olan başvuru sürecidir. Ayrıca firmamız marka tescili sonrasında da belirli dönemlerde yapılması gereken ödeme ve sorumluluklar konusunda da sizlere danışmanlık hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Firmamız marka tescili başvuru sürecinde ülkemizde geçerli olan yasal mevzuat ve süreçleri profesyonel bir yönlendirme ile olabilecek en sorunsuz ve en hızlı marka tescilini sağlıyoruz.

Alanında uzman personel kadromuz tüm marka ve patent tescil başvurularını firmalar adına gerçekleştirerek olası tüm sorun ve eksiklikleri ortadan kaldırıyoruz. Firmamız en iyi hizmeti sunmak adına oldukça kapsamlı bir marka tescil çalışması ve planlaması gerçekleştiriyoruz.

Marka Patent Başvuru Süreci

Marka patent başvuru süreci de en az marka tescili kadar önemli ve değerlidir. Çünkü ülkemizde belirtilen hususlara uygun buluşların kullanım hakkına yasal olarak sahip olabilmek için patent tescil belgesine sahip olunması gerekiyor. Bunu ülkemizde Türk Patent Enstitüsü tarafından veriliyor. Firmamız bu anlamda patent tescili başvurusu için gerekli tüm bilgi ve belgeleri sizin için bir araya getirerek profesyonel bir başvuru süreci hizmeti sunuyoruz. Bu sayede buluşlar ile ilgili başvuru süreci, patentin tescili ve daha sonraki süreçte yapılması gerekenler hakkında size her türlü destek hizmetini sunuyoruz.

 

 

Whatsapp